
Файн стрейнер конус Olin & Olin барне сито 75*40 мм сріблястий
169 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Str-75x40mm-fine-silv-01
+380 (99) 155-00-11
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Файн стрейнер конічний - використовується для відсіювання великих частинок, таких як лід або шматочки фруктів, при переливанні коктейлю з шейкера в келих.
Діаметр - 7.5 см
Діаметр робочої поверхності (сита) - 6 см
Глубина - 5 см
Довжина ручки - 13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olin |
| Тип | Сито |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 75 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ручка | Одна |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Рекомендації щодо миття й чищення | Ручне миття |
| Гарантія | 42 дні |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴

